دریافت قیمت سیم گالوانیزه و قیمت مفتول گالوانیزه

با اضافه کردن آلومینیوم می‌توانید مقاومت خوردگی این سیم مفتول را بالا برد.

برای کاربردهای فضای باز یا سوزاننده که به مقاومت در برابر خوردگی نیاز است ، سیم گالوانیزه گرم انتخاب بهتری است.

توری های گالوانیزه توسط کارخانه های فولاد مختلف در اقصی نقاط ایران تولید و به بازار عرضه می شوند. این توری ها توسط سایت شهرآهن جداسازی شده و قیمت هر یک را با توجه به مشخصات و اطلاعات آن که در سایت شهرآهن نیز موجود است، برای فروش قرار داده شده است. توری با ابعاد چشمه ۴ – ۵ – ۶ و ۷ سانت تولید می شود و هر چه اندازه چشمه کوچک تر شود وزن توری سنگین تر و قیمت توری نیز بیشتر می شود؛ از طرفی باعث امنیت بیشتر ، استحکام بالاتر و عمر طولانی تر می گردد.

مفتول‌ها ازنظر مقدار کربن نیز به دو نوع کربن بالا، سخت و کربن پایین، نرم تقسیم می‌شوند.

مرحله ی پایانی کلاف شدن مفتول در قطرها و وزن های مورد نظر.

آنگاه به واسطه غوطه وری در وان مذاب روی به طور کاملاً عمقی و زیبا روکش دهی می گردد .

مفتول ها انواع مختلفی دارند که در صنایع و موارد مختلفی استفاده می شود که این موارد شامل انواع تور های حصاری که برای محافظت از انواع زمین ها مانند کشاورزی و همچنین برای جدا کردن زمین ها هم کاربرد دارند.

بنا بر تخمین سازمان ملل متحد، جمعیت جهان از مرز ۸ میلیارد نفر گذشت.

شرکت آژند سیم آریا با مدیریت مهدی ژیانی فیض آبادی با بیست سال سابقه در تولید مفتول صنعتی شامل مفتول مسوار، مفتول سفید (اسیدشوی) و مفتول سیاه تلاش کرده است.

بازدید و کنترل قطعات تولیدی باید پس از گالوانیزه شدن انجام گیرد تا از کیفیت آن مطمئن شد و در صورت بروز اشکال یا نقصی سریعاً بر طرف گردیده یا از ادامه تولید تا رفع عیب جلوگیری شود.

لطفا شماره تماس خودتون رو قرار بدید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و قیمت روز رو اعلام کنند

با توجه به تمامی این مسائل بخش اندازه گیری کیفیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل امروزه به این قسمت توجه ویژه ای می شود به همین علت با توجه به این تفاسیر می توان گفت اکثر مفتول ها مناسب هستند و می توان به راحتی انتخاب نمود.

این عیب بر می گردد به کارخانه ذوب، یعنی هنگام ریخته گری و خنک کردن شمش مشکلی وجود داشته که باعث ایجاد شکاف یا درز کوچکی در شمش گردیده و عيب از چشم آزمایشگاه کنترل کیفیت کارخانه نیز به دور مانده است. این درز در کارخانجات نورد کلیک کنید و کشش از بین نمی رود بلکه نازک تر شده و در اطول محصول ادامه می یابد. در این دو کارخانه هر جا این عیب مشاهده گردید، می بایست ادامه اکار متوقف شود، زیرا اگر این شمش به مفتولی به قطر یک میلیمتر هم تبدیل شود این درز وجود خواهد داشت و از بین نمی رود.

وزن ورق (کیلوگرم) = طول ورق (متر) * عرض ورق (متر) * ضخامت ورق (میلی متر) * چگالی ورق

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *